Конфлікт опозиційних сил Медведчука та Ахметова набирає обертів

Сьогодні зранку кум Володимира Путіна Віктор Медведчук поїхав до Москви і повіз Юрія Бойко з собою не просто так.

По-перше, це показати проросійському електорату, що Росія говорить тільки з ним! Як це було перед виборами Президента.

По-друге, заручитися підтримкою зовнішніх економічних гравців по Україні (заявити, що граємо через мене у мене всюди зв’язку) Також вся ця історія смішна до жаху і нагадує історію з життя, коли «блатний тато», возить свого «тупого» сина по всяких зустрічах, щоб хоч якось його прилаштувати. Бойко відіграє роль саме цього «тупенького» сина і «весільного генерала», якого всюди возять і показують всім, як картинку!

На брифінгу Медведчук поскаржився, що їхній попередній візит до Росії викликав «бурну та негативну реакцію» серед українських патріотів, але йому на це «наплювати» За його словами, Путін пообіцяв дати на газ знижу у 25% і це — дослівні слова Медведчука! — «промінь світла для українців»

А тим часом у Києві частина Рината Ахметова об’єднується  з партією Мураєва, Новінського,  «Довіряй Справам» Ігоря Коломойського, та партією Відродження.

Ось так Ахметов переграв Медведчука та намагається вистроїти схему проходження до парламенту своїх представників. Ну що ж, на нас чекають попереду маса цікавих подробиць та битва за проросійського виборця. До того ж, як повідомляють наші джерела, Ахметов домовився з Владиславом Сурковим про співпрацю та відсторонення Медведчука від політичних процесів.

Хто кого переграє ще побачимо. Як повідомляє наше джерело, незабаром на нас чекають зливи компромату від груп Медвечука та Ахметова один на одного, а в ньому саме цікаве, бо і один і інший працювали з екс-президентом України Петром Порошенко та замішані повуха в корупційних схемах по відмиванню коштів, та ще багато цікавого.

А поки що, Віктор Медведчук закриває та блокує частину проахметівських сил у Кремлі. Як нам стало відомо, Медведчук сьогодні вирішив питання стосовно медійного забезпечення Росією його політичної сили «За Життя». То ж більше ніяких Олен Бондаренко та іншого проахметівського сміття, окрім Медведчуківських блазнів в єфірах ТБ Москви ми не побачимо.

Мы объединились! Партии «Оппозиционный блок», «Партия мира и развития», «Наши», «Відродження» и «Доверяй делам». Мы идем на выборы вместе, чтобы восстановить мир, экономику и вернуть людям достаток. Мы проведем реальную децентрализацию и отменим антинародные «реформы». Реализовать это можем только мы.

Опубліковано Олександром Вілкулом Пʼятниця, 7 червня 2019 р.

Leave a Comment

Your email address will not be published.