Конгрес США затвердив $250 млн військової допомоги для України

Конгрес США затвердив безпекову допомогу Україні у розмірі $250 млн, повідомляється на Facebook-сторінці посольства України у США.

Ця допомога має бути надана Україні у 2019 році по лінії Пентагону для посилення національної безпеки і оборони. Як зазначають у посольстві, відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали укладати контракти на постачання обладнання і надання послуг оборонному сектору України за рахунок виділених коштів.

Цьогорічна допомога передбачає надання Україні як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-Морських Сил Збройних Сил.

Раніше законопроект S. 1830 «Про співпрацю у сфері енергетичної безпеки з партнерами в Європі» (ESCAPE Act), згідно з яким, Росія не зможе надавати традиційне політичний тиск на країни Європи, був внесений у США сенатором Джон Баррассо.

Про це повідомляється на офіційній веб-сторінці американського законодавця. Так, згідно з проектом закону, вказується в публікації, європейські країни члени НАТО зможуть бути забезпечені надійним американським джерелом енергопостачання.

У проекті цього закону S. 1830 передбачені також і санкції проти трубопроводу Nord Stream 2, який має на меті транспортування газу з Росії в Німеччину, а також інших російських газопроводів для експорту енергоносіїв.

Leave a Comment

Your email address will not be published.