Конституційний Суд затягує розгляд справи відносно контитуційності указа Зеленського про дострокові вибори

Конституційний Суд (КС) затягує слухання відносно конституційності указу президента України Володимира Зеленського відносно дострокових парламентських виборів а це означає, що більшість судів КС виступає на боці глави держави,.

Судді вирішили обійти політичний галас і весь процес переводять в бюрократичну площину. Так, своїми діями судді визначили форму проведення судового засідання — це будуть усні слухання.

Наступне пленарне засідання видбудється 11 липня о 10 ранку.

Це демонструє, що Конституційний Суд повністю відіграв на боці Зеленського, адже він не дав «козир» команді Петра Порошенко, який так чекав цього.

Наше джерело повідомляє, що не все ще втрачено для Порошенка і торги він буде продовжувати. Адже КС поки, вирішив не грати на чиюсь вигоду, а затягнув процес. Але ж рішення вони можуть прийняти і 4 липня або пізніше, під самий фінал «дня виборів», що може бути використано козирем проти свого опонента.

Наприклад КС визначає, що рішення Зеленського було неконституційним і це є відмінним козирем для торпедування іміджу «Слуги народу», або КС визначає, що все правильно, що розпустили ВР, і тоді президент Зеленський вже торпедує імідж своїх опонентів, які намагалися розгойдувати ситуацію.

Так що КС, може взагалі затягнути так розгляд, поки не будуть зрозумілі результати виборів до парламенту, а вже після видати потрібний результат.

Leave a Comment

Your email address will not be published.