«Кремль підготував нову стратегію дій на Україні» — втілювати Суркову

У Кремлі по Україні підготували нову стратегію дій. «Вежі Кремля» вже визначились із новим планом дій. Як повідомляє наше джерело, Петро Порошенко, через кума Путіна Віктора Медведчука та інших лобіює свою креатуру на «розхитування» ситуації в Україні шляхом посилення боротьби проти Зеленського аж до майдану восени.

Радник президента Росії Владислав Сурков намагається залишитися в грі. Від Кремля вимагають вести жорстку «соціально-економічну» політику щодо «нової» української влади, тобто подаруночок зі скасуванням поставок «дизпалива, вугілля, нафти» — це були тільки квіточки, будуть і ягідки.

Влаштують Зеленському проблеми з опалювальним сезоном (Ахметов допоможе). А тему з видачею паспортів на Донбасі прискорять. Видача проходить по прискореному сценарією. Питання тільки в тому, що за це Петро Порошенко обіцяє «Кремлю»?

Радник президента Путіна Владислав Сурков через Віктора Медведчука тримає зв’язок з Порошенком і з Ахметовим, а в Кремлі вже пишуть нову стратегію по якій до осені готують новий майдан і масові протести. Цю «нову стратегію» вже ніби як піднесли Путіну, котрий чекав чи призначати Бабіча  «новим куратором» України, чи залишати Суркова. Приблизні меседжі — не дати Зеленському досягти миру з Донбасом — нагнітання «мовного питання» руками «патріотів» — ніяких «переговорів з Росією» (щоб Зеленський не зміг повернути заарештованих військових моряків та інших в Україні).

Джерело з «навколокремлівської» тусовки повідомляє, що Сурков відхилив всі ініциативи кума Путіна Віктора Медведчука та відмежувався від роботи з ним, на всіх зустрічах заявляє, що йому завжди не подобалися його пропозиції по Україні, а останній рік підтвердив некомпетентність Медведчука і невміння налагодити діалог серед опозиції.

Всі провали в українському напрямку радник президента Росії Сурков списав на Медведчука. Хоча інші структури Кремлю вже давно хочуть списати самого Суркова, як куратора України від Кремля. Але наше джерело говорить, що Сурков не був би Сурковим, якби навіть з «поразки» не намагався зробити перемогу. Так свою невдачу і неправильний прогноз стосовно виборів Президента України, Сурков підносить, як успіх та вже підготував новий план дій по Україні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.