Кремль розпочав імплементацію Мінських угод

Наше джерело з оточення радника президента РФ Владислава Суркова підтверджує, що почалася активна робота по імплементації мінських угод.

Головне завдання котрих показати та довести наскільки кум Володимира Путіна, Віктор Медведчук був неефективним та непрофесіональним саме з української сторони. Тобто довести що він грав з екс-президентом Петром Порошенком в одній команді.

Схеми котрі почав Кремль проводити і реалізовувати: відвід військ, інформаційну підтримку автономії Донбасу, соціологічні дослідження, а наступним кроком буде обмін полоненими про який ми раніше повідомляли, що його готують без участі Медведчука

Все це покликане продемонструвати новий етап в реалізацій Мінських угод, а не розмови про наміри. Перед Владиславом Сурковим стоїть завдання до зими, використовуючи будь-які методи втілити основні пункти Мінська. Залишається поки невирішеним питання, як вибити з під Медведчука основні проросійські теми на Україні, оскільки кум Путіна закріпився підтримкою ще РПЦ в особі патріарха Кирила.

Бо РПЦ на минулих виборах підтримала Юрія Бойка, а не Олександра Вілкула, хоча за нього агітував Вадим Новинський. Так з РПЦ було направлено побажання про підтримку всіх парафій УПЦ МП кандидатури Юрія Бойка, а зараз партії «Опозиційна платформа за Життя». Медведчук зміг домовитися з Патріархом Кирилом про підтримку і на дострокових виборах парламенту.

Leave a Comment

Your email address will not be published.