Кремль скуповує західні ЗМІ для проекту «Медведчук»

Політичний, соціально-громадський і стратегічний проект «Медведчук», стрімко розвивається зараз в Україні при безпосередньому фінансуванні та управлінні з Росії, в найближчі дні отримає абсолютно несподівану підтримку від західних ЗМІ.

Так, за Інсайдерською інформацією від наших джерел, з західними виданнями, друкованими та інтернет ЗМІ, активно ведуться переговори з питання поширення інформації про те, що завдяки Віктору Медведчуку були звільнені четверо українських військовополонених, зі створенням відповідного позитивного інформаційного фону про одного з лідерів партії «Опозиційна платформа — за життя!

«Переговори ведуться (а з деякими вже домовилися) з площадками та ресурсами з США, Канади, Китаю, Німеччини, Франції та Польщі. Дана інформаційна хвиля, що спонсорується безпосередньо Кремлем, переслідує такі цілі.

По-перше, створення і закріплення у свідомості західної аудиторії образу Медведчука як миротворця.

По-друге, нав’язування «досвіду» і «корисність» Віктора Медведчука адміністрації президента України, Володимира Зеленського.

По-третє, створити хвилювання в середовищі, як патріотичних формувань України, так і радикально налаштованих рухів, нерідко використовуються на платній основі. Подібним хвилюванням в обов’язковому порядку буде надано радикальний елемент, з подальшою розкруткою дискредитуючих сценаріїв.

По-четверте, буде розгорнута анти-Медведчуківська компанія, яка лише підвищить інтерес, як до цього персонажу, так і до його політичній сили.

У свою ж чергу, це все спрямовано на формування передумов для втрати Банковою та пропрезидентською партією, як довіри, так і політичних балів напередодні виборів. Нагадаю, що на сьогоднішній день, проект «Медведчук» користується всебічною підтримкою з боку Кремля, а безпосередньо Віктор Медведчук замкнутий на тріо Сергій Беседа-Дмитро Козак-Михайло Бабич, видавлюють Владислава Суркова і Ко з окупованих територій і просувають свою людину до вищих ешелонів влади України.

Тепер, після завершення фази скупки всіх можливих телеканалів, для подальшого формування проросійських поглядів в медіапросторі нашої країни, прийнято рішення активізувати діяльність на західному напрямку. До слова сказати, не так давно Віктор Медведчук вже скористався майданчиком ВВС, в інтерв’ю якому видав «на ура» повний пакет кремлівських наративів.

Leave a Comment

Your email address will not be published.