Кремль згоден дати відстрочку до серпня-вересня: «Умова: Вишинського повинні не помилувати, а виправдати»

Всі 24 українських моряка залишаються поки в СІЗО. Чому це сталось? Домовленості були і залишаються в силі. Обмін повинен був бути, але після того, як Вишинський відмовився йти на обмін і почав вимагати повного виправдання себе — це змінило порядок справ. Зеленський особисто дав вказівку поки не звільняти його, щоб не давати козир своїм опонентам.

Про це ми писали ще за добу до засідання суду за Вишинським, коли всі були впевнені, що його випустять. Також Владислав Сурков до речі був в курсі його попередили і привели аргументи. Кремль згоден дати відстрочку до серпня-вересня. Умова: в серпні Вишинського повинні не помилувати, а виправдати.

Наші джерела повідомляють, що цієї затримкою скористався Віктор Медведчук, який через свої зв’язки в Кремлі переконав не робити перший крок і не підігрувати Зеленському прямо перед виборами, так як це прямо вдарить по рейтингу «проросійських сил».

Зараз почали працювати на вибудовування сприятливої ​​атмосфери навколо самої цієї теми. Родичі моряків не дарма туди приїхали і говорили вже більш «теплі меседжі». Як тільки вирішать питання з Вишинським, так відразу почнеться частковий рух по морякам. Також Кремль не зацікавлений в обміні полоненими. Завдання Кремля — ​​амністія, яку приблизно призначили на жовтень-березень. У цей період Київ обіцяв провести голосування у Верховній Раді.

Leave a Comment

Your email address will not be published.