Кремлівський протекціоніст Журавко виставив у фейсбук службові документи Генштабу України

Екс-депутат Верховної Ради Олексій Журавко, котрий втік до Москви та звідти продовжує свою діяльність в Україні опублікував у своему Facebook документи Генштабу ЗСУ, згідно з якими контрактники розбігаються з армії.

З початку 2019 року в Збройних силах України було звільнено з військової служби 9386 військовослужбовців при цьому 81% зі звільнених не виявили бажання продовжувати контракт і звільнилися після завершення поточного.

Не дивлячись на «мотивацію» військових відтік стрімко триває. Наприклад за аналогічний період 2019 року було звільнено 6315 військовослужбовців. Як же не звільнятися коли при поточній мотивації (Середня зарплата в Україні в 2019 році перевищила мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця і склала 10237 грн).

Але як пишуть у звіті, основна причина не в цьому, а в тому, що командирам плювати на своїх підлеглих, вони не намагаються їх ніяк утримати, ніяк не стимулюють їх, не підвищують якість служби, умови життя в армії, не комплектують їх потрібним чином, крім того, що солдатам доводиться виживати на війні, їм доводиться виживати в казармах.

Leave a Comment

Your email address will not be published.