Кулуарні домовленності між Кремлєм та Києвом дотримуються у форматі двояких меседжів

Наші джерела повідомляють, що заява голови Адміністрації Президента Зеленського Андрія Богдана, яка прозвучала в його інтерв’ю, була не просто так. Вона з’явилася в потрібний час і в потрібному місці. Цей меседж відправлений Кремлю.

Андрій Богдан виступив з ініціативою надання окремим районам Донецької та Луганської областей регіонального статусу російської мови за умови, що вони ввійдуть до складу України.

«Давайте тоді всіх змусимо розмовляти українською? Тоді зупинимося на тому, що Україна — це у нас буде Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська області. Ми повинні шукати компроміси або ми повинні всім нав’язувати думку якоїсь частини України?»

Метою цього меседжу, показати, що кулуарні домовленості дотримуються (Кремлю-Києва) і варто дочекатися виборів.

Віктор Медведчук же навпаки розуміє, що потрібно атакувати зараз і намагається зірвати всі можливі домовленості між Владиславом Сурковим і Ахметовим / Коломойським, щоб залишитися в грі. Таку агресивну риторику ми не бачили за 5 років «війни», а зараз прям терміново прокинулися всі можливості і кожен біжить попереду іншого.

Також більш другорядний варіант, що це загравання з електоратом «Південного Сходу», так як саме Віктор Медведчук почав сильну агресивну антипіар кампанію проти Зеленського з критичним меседжем, що Зеленський такий же як і Порошенко.

Ще нюанс на який варто звернути увагу, це технології які використовує команда Зеленського. Всі критичні заяви та меседжі озвучуює лише найближче оточення Зеленського і його «балакучі голови».

Згадайте, як Кучма озвучив радикальний меседж про зняття блокади з ЛДНР, а Порошенко намагався вивести Зеленського на відповідь: підтримує він це чи ні. Тоді Зеленський «проігнорував» заявив Порошенко і мітинги його активістів. Зараз Андрій Богдан відразу підкреслив, що це його думка, але всі ми знаємо, що не перший не другий без узгодження із Зеленським не наважився б озвучити такі радикальні меседжі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.