Кулуарні домовленності ТКГ в Мінську

Наші джерела з оточення радника Путіна Владислава Суркова, повідомляють деталі перемовин в Мінську та підготовку до Нормандського формату. Завданн, котрі стоять, остудити запал Віктора Медведчука і змістити з нього акценти, але до виборів в український парламент ніяких дій зроблено не буде. В управління зараз затишшя, робота на українському напрямку не ведеться, всі теми віддані «Опозиційною платформі За Життя».

Основним завданням зустрічі в Мінську, було узгодити всі шорсткості обміну, який українська сторона хотіла провести зараз, причому готові були піти на поступки.

Наша сторона дала зрозуміти, що до виборів не може йти мови про зустрічі Президентів, а великий обмін і дорожня карта будуть підтверджені на зустрічі в нормандському форматі. Емануєль Макрон та Ангела Меркель в Осаці просили Володимира Путіна сприяти реальному зрушенню по мінським домовленостями, в свою чергу європейці готові поетапно скасовувати санкції.

Вчора були передані українській стороні умови для організації зустрічі, на даний момент Росії підходить пауза, яка триває з 2016 року. У реалізації мінських угод зараз більше зацікавлена ​​українська сторона і Німеччина з Францією.

Leave a Comment

Your email address will not be published.