Курт Волкер летить до Москви для зустрічі з Сурковим

Спецпредставник США Курт Волкер в 20х числах серпня прилетить до Москви для зустрічі з радником Путіна Владиславом Сурковим.

Представники США, Німеччини і Франції на початку тижня планують провести черговий раунд консультацій, що стосуються переговорів в Нормандському форматі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Візит спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера пов’язаний з ідеєю Президента Зеленського ввести США в Нормандсій формат, для цього він хоче провести зустріч з помічником Президента Росії Владиславом Сурковим — для Суркова це можливість перехопити ініціативу Медведчука і повернутися у велику гру.

Паралельно йде інший процес — в телефонній розмові Президенти Путін і Зеленський визначили основних комунікаторів з питання мирного врегулювання ситуації на Донбасі: з боку Росії — глава Адміністрації Президента Антон Вайно та віце-прем’єр Дмитро Козак, з боку України — глава Офісу Президента Андрій Богдан і помічник Президента Андрій Єрмак.

Реальна комунікація буде здійснюватися по каналу Козак — Єрмак. Сурков знаходиться в складному становищі, наші джерела інформують про те, що в кінці цього року він змінить роботу.

Leave a Comment

Your email address will not be published.