Люди Віктора Медведчука зустрічалися з людьми Ігоря Коломойського по темі Мінських угод

Люди Віктора Медведчука зустрічалися з людьми Ігоря Коломойського по темі Мінських угод.

Почалося мінімальне зближення і «переговори». Віктор Медведчук швидше за всіх зрозумів меседж Коломойського про апдейт Мінських угод. Якраз його «План-концепція» презентований в Страсбурзі і є цим апдейтом або як кажуть «Lite version» Мінських угод.

Зараз ці обидва непримиренних конкурента можуть прийти до спільного знаменника. Таким чином Медведчук зіллє Владислава Суркова і забере його останній козир — «міжнародну повістку». Коломойський отримає «контрольовану» проросійську опозицію і прямий вихід на ВВП.

Всі знали, що Леоніда Пасічника (главу ЛНР) поставили силовики, і Владислав Сурков не має на нього впливу, як має вплив на главу ДНР Пушиліна Дениса Володимировича. Цьому підтвердження, що ніяк не можуть вирішити питання з ремонтом мосту в Станиці Луганській, де начебто всі вже домовилися і навіть Сурков заявляв, що «вирішить це питання», але все ніяк ситуація не виходить з глухого кута.

Чутки ходять, що це силовики «вставляють» Суркову палиці в колеса. Ще варто зауважити, що зараз уповноважена з прав людини в «ДНР» Дарина Морозова заявила, що готова провести обмін полоненими з Україною за формулою «102 на 50». «Донецьк повністю готовий до проведення другого етапу обміну», — заявила вона.

Цей хід Владислава Суркова відповідь Медведчуку так як його зараз методично зачищають звідусіль і забирають його політичні «активи». Так Медведчук забрав «проросійські теми» в Україні під себе, також зараз намагається посунути з «міжнародної повістки» просуваючи вже в кулуарах свій «план-концепцію» по Донбасу. Силовики Медведчука посунули Суркова з ЛНР, а зараз весь час «риють» в ДНР на Дениса Пушиліна компроментуючи матеріали.

Leave a Comment

Your email address will not be published.