Майже народна депутатка Галина Янченко відмовилась відповідати на запитання, бо воно їй, бачте, не сподобалось

Замість Єгоркі Соболєва, Гришина-Семенченка та Парасюка з Дейдеєм у Верховну Раду заходить нова поросль аферистів. З видатною борчинею з корупцією, яка принципово ніде не працює, повністю віддаючись «громадській діяльності», я мав честь поспілкуватись 26 липня 2019 року в передачі «Народ проти», що виходить на каналі ZIK. Це – майже народна депутатка від партії «Слуга народу» Галина Янченко, включена в партійний список під №5 за квотою Авакова (Арсен Борисович має кілька місць у прохідній частині списку цього проекту, пані Янченко туди потрапила завдяки своєму чоловікові – вірному соратнику Арсена Борисовича Віктору Андрусіву, якого Аваков поставив керувати однією зі своїх розваг – псевдо-громадською організацією під пишномовною назвою «Український інститут майбутнього»).

Пані Янченко ось вже 6 років нужденно бореться з корупцією під орудою сумновідомого Віталія Шабуніна. Вона – «активістка» лобістської фірми «Центр протидії корупції» та голова Ради громадського контролю при НАБУ. У числі найбільш успішних її проектів – відмивання Артема Ситника від скандалу з розкраданням Свинарчуком-молодшим за допомогою співробітників НАБУ коштів «Укроборонпрому» та крадіжка через ТОВ «Міранда» грошей, призначених для розробки програмового забезпечення для Національного агентства з питань запобігання корупції.

Втім, спитав народну депутатку я про інше – яким чином борці з корупцією планують забезпечити явку до суду директора НАБУ Артема Ситника, відносно якого складено два протоколи про вчинення ним корупційного правопорушення – Ситник за чужий рахунок систематично відпочивав у мисливському господарстві в м.Сарни Рівненської області, не задекларувавши отримані послуги на сотні тисяч гривень. Але тепер директор НАБУ відмовляється з’являтись у суді, сподіваючись, що справу буде закрито через перебіг строку притягнення до відповідальності.

Я сподівався почути від Янченко, що вона з Шабуніним влаштує мітинг під стінами НАБУ й особисто супроводжуватиме Ситника до суду. Але почув інше – майже народна депутатка відмовилась відповідати на запитання, бо воно їй, бачте, не сподобалось.

Володимир Бойко — журналіст

Leave a Comment

Your email address will not be published.