Медведчук намагається блокувати наміри ТКГ у Мінську, проштовхуючи свою кандидатуру

Глава МЗС Росії Сергій Лавров змінив риторику у відношенні стосовно зустрічі в Нормандському форматі. Раніше всі меседжі  Російської сторони були в тому, що Нормандський формат не передбачається найближчим часом, тепер же Лавров заявляє, що він можливий і РФ готова до зустрічей будь-якої конфігурації, а партнери по «нормандської четвірці» вже запропонували провести саміт.

Як пояснює наше джерело, риторика змінюється, так як українська сторона виконала перший пункт, почала просувати в суспільство меседж зняття економічної блокади з ЛДНР і припинення обстрілу на Донбасі. Нормандська зустріч відбудеться, коли українська сторона виконає ряд умов.

Російська сторона не зацікавлена ​​зараз у «нормандському» форматі і всіляко буде наполягати на важливості саме «мінських перемовин». Якщо на наступній зустрічі в Мінську буде підписано «перемир’я» і заборона на обстріли, а також продовжиться діалог на зняття блокади з ЛДНР. Якщо Російська сторона почне всіляко розганяти цей меседж в суспільстві, як безальтернативний, то це підтвердить інформацію, що Нормандская зустріч відбудеться в липні, після якої може статися «символічний» обмін полоненими вже без участі кума Путіна Віктора Медведчука, котрий всілякими намаганнями намагається всунути свою кандидатуру до премовних процесів.

Не відхиляється також і меседж, що Медведчук, щоб не допустити обміну полоненими всіляко намагається блокувати роботу ТКГ у Мінську на чолі з Леонідом Кучмою. До того ж Медведчук планує в розпал передвиборчої кампанії в Україні провернути сам, обмін полоненими і загнати ТКГ у Мінську у глухий кут, оскільки тільки він може і вміє впливати на процеси у ОРДЛО, таким чином забезпечивши своїй партії «За Життя» чергові бонусні бали у вигляді популярності.

Leave a Comment

Your email address will not be published.