Медведчук намагається протиснути спробу прямої поїздки в ЛДНР своєї делегації з європарламентерами

Наше джерело повідомляє, що стратегія Медведчука зараз полягає в наступному:

1. Почати «бити» медійно по неефективності «Мінських угод» і «Нормандського формату» (щоб послабити позиції Суркова, так як це його сфера діяльності).

2. Бити по фігурі Суркова в самій Україні, як «поганого» парламентера, людини, який хотів розвалу України і створення «Новоросії». (Ми описували вже цю стратегію).

3. Просувати свій «план-концепцію», як медійно, так і «кулуарно». Зараз вже відомо про приховані переговори. Даний «план-концепцію» хочуть зробити альтернативою «Мінських угод», які не працюють.

4. Приховано намагатися не дати Зеленському почати виконувати «Мінські угоди». Для цього і існує прихований союз Порошенко і Медведчука. Петро Олексійович і його «радикали» відмінно з цим впораються.

5. Спробувати об’єднати між собою в ситуативну коаліцію багатьох політичних гравців, які виступають проти посилення влади Ігоря Коломойского.

6. Просувати свою кандидатуру як найкращого парламентера з ЛДНР і Росією, адже у Медведчука є відразу прямі виходи на всіх керівників і найважливіше прямий вихід на «першого». (Тут важко, адже Зеленський не хоче мати ніяких посередників, а сам хоче вирішувати з Путіним справи, тому і дзвонив йому двічі особисто).

7. Медведчук намагатиметься протиснути спробу прямої поїздки в ЛДНР своєї делегації і європарламентарів (ми описували стратегію раніше). Швидше за все поїздка буде організована в Луганськ.

Leave a Comment

Your email address will not be published.