Медведчук отримав від Путіна добро на реалізацію «Плану-концепції» в Україні і можливість домовлятися з Коломойським і Зеленським

Inside з команди Медведчука: Вчора відбулася не просто чергова передвиборна зустріч для бенкету «Опозиційної платформи-За життя», а комплексна презентація Плану-концепції (Мінськ-3) для Володимира Путіна.

До неї увійшли не тільки пункти щодо врегулювання конфлікту на сході України, а й робота з проросійським електоратом на Південному Сході. Віктор Медведчук запропонував розгорнуту програму з покроковими діями відносно громадян, котрі проживають в цих областях.

Ідея вільних економічних зон реалізовувалася за часів президентства Леоніда Кучми і давала регіонам можливість здійснювати економічний стрибок. Зараз ця практика буде застосована не тільки в економічній сфері, а й культурній, з широкими повноваженнями для регіонів.

При повній пасивності управління по прикордонному співробітництву та саботажу в роботі, яку влаштували колишні українські топ чиновники, команда Медведчука змогла перехопити ініціативу і вже реалізує проросійську політику в Україні. У 2014-17 роках саме управління Суркова визначало і реалізовувало стратегію роботи, а зараз реалізовує партія «Опозиційна платформа-За життя», яка приватизувала це все під себе.

Тепер Медведчук отримав від Путіна добро на реалізацію «Плану-концепції» в Україні і можливість домовлятися з Коломойським і Зеленським про етапи реалізації. Завдання Віктора Медведчука замкнути на себе всі напрямки пов’язані з Україною ставши одноосібним «куратором» України і українського питання від Кремля.

Суркова хочуть залишити в ролі «весільного генерала», який має «роль», але не має впливу.

Leave a Comment

Your email address will not be published.