Медведчук пішов контратакою на Владислава Суркова

Наші джерела повідомляють, що кум Путіна Віктор Медведчук пішов контратакою на Владислава Суркова вже на міжнародній арені, а саме заходження на «заміну Мінська» на презентованний ним сьогодні План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України в Страсбурзі на засіданні Європарламенту.

Це стратегічний хід спрямований забрати останній козир у Владислава Суркова і зробити його «третім зайвим». Наш інсайд від 29 червня повністю підтверджується. Ми там описали всю цю стратегію Медведчука.

Так Медведчук повністю зараз «віджав» проросійські теми в Україні у Суркова під себе. Ми раніше повідомляли, що Олексію Філатову (права рука Суркова) не вдається сформувати команду і продемонструвати хоч якийсь результат.

Хитрий план Медведчука полягає в покроковому перемиканню уваги на себе всіх політичних функцій Суркова. Так першу він вже «віджав». Обмін полоненими пройшов під егідою Медведчука без згадки Суркова.

Другий етап, як ми раніше писали, буде спроба разом з міжнародною групою політиків, ОБСЄ та українською делегацією відвідати Донбас. У ЗМІ полине скандал, що Медведчука треба судити, але тут політтехнологи вже прорахували все, а в цьому їм допоміг сам Зеленський, який закликав західних політиків їхати в Крим і Донбас і подивитися на «життя» місцевого населення. (Ми про це писали тут і вказували, що міні обмін буде 100%, так що наш інсайд і розкладка виявилася правильною).

Після цього Медведчук зробить собі образ «миротворця» і об’єднувача України. Також джерела повідомляють, що розглядається такий варіант: якщо Зеленський не може говорити з ЛДНР на пряму, то він зможе говорити з Медведчуком, якого ЛДНР призначить своїм представником в Києві і який буде вести переговори із Зеленським.

Так Медведчук прибирає відразу 2 проблеми. Перша — Сурков, друга — повернення до переговорного процесу офіційно. З’їздивши в ЛДНР, Медведчук забере на себе вирішення всіх політичних питань по темі ЛДНР-Україна, ніж повністю «знищить» Суркова, який стане непотрібною ланкою в «політичнному ланцюжці».

А ось виграє від цього Козак, який як курирував економічні питання в ЛДНР по лінії уряду РФ, так і буде їх курирувати. Також варто зауважити, що Медведчук зараз виграє Суркова і АП Кремля по роботі в самій Україні в розкручуванні проросійських тим і меседжів. Сурков поки нічого не може запропонувати на противагу Медведчуку. Хитрий план Медведчука полягає в тому, щоб повністю прибрати Суркова.

Також раніше ми інсайдили інформацію стосовно того що Медведчук буде зараз просувати прямий діалог між ЛДНР і Україною, а себе робити його «куратором-переговірником», тим самим видаляючи Суркова. Все, що ми писали починає збуватися в точності.

Leave a Comment

Your email address will not be published.