Медведчук вирішив зробити черговий демарш, відправившись на переговори до Москви

Черговий хід Медведчука! Зараз в Москві проходить зустріч прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медведєва, а також лідерів «Опозиційною платформи — За життя» Юрія Бойка та Віктора Медведчука.

Швидше за все очікується новий меседж щодо ціни газу (газове питання), питання Донбасу і торгових відносин між Україною і Росією.

Наші джерела додають, що може бути порушена тема економічної блокади ЛДНР і «Мінських угод». Віктор Медведчук продовжує демонструвати своєму електорату, з ким Кремль готовий говорити, а також посилає меседж, що тільки «він» Медведчук менше говорить, більше робить

Відзначається, що сторони обговорюють відновлення політичного діалогу між російськими і українськими партіями. За словами Медведчука, це «елемент мирного діалогу».

«Ніде правди діти, практично політичний діалог між російськими і українськими партіями згорнутий. Ми вважаємо, що це неправильно і всіляко підтримуємо намір Опозиційної платформи — За життя цей діалог відновити», — заявив Медведєв.

Також під час зустрічі було порушено тему відновлення миру на сході України. На думку Медведчука, «досягти миру на Донбасі неможливо без співпраці з Росією».

Leave a Comment

Your email address will not be published.