Медведчук загнав Зеленського у глухий кут телемостом з РФ

Медведчук поставив  Зеленського на шпагат: Телеміст ще не стався, але Медведчук вже знімає «хайп».

Так Вакарчук написав жорсткий пост і закликав Президента Зеленського, СБУ та РНБО відреагувати на це. (Також в соцмережах націоналісти жорстко розганяють цю тему із закликом «спалити» канал). Думаємо Медведчук приховано на це і розраховував.

Це «глухий кут» Зеленському, котрий якщо хто пам’ятає 27 квітня дав відповідь Путіну і там були такі рядки:   Але відмінність України, зокрема, полягає в тому, що ми, українці, маємо в своїй країні свободу слова, і вільні ЗМІ, і інтернет. — писав Зе. Також він вказав: Україна не відмовиться від своєї місії служити прикладом демократії для пострадянських країн.

Тепер Зеленському, Медведчук ставить «політичну вилку» і перевірку на демократію і свободу ЗМІ. Це чергова спроба вдарити по іміджу Зеленського на Південному Сході, показавши, що він такий же, як Порошенко (якщо заборонять цей телеміст). До речі якщо будуть гойдалки навколо каналу або буде заборона і «репресії» проти цього каналу, то ми не здивуємося, що вже через годину усюди будуть критикувати Україну, і навіть Путін зробить заяву по відношенню до Зеленському та нагадає йому його слова. Як вийде Зеленський з цього положення?

Ви зрозуміли, що сьогодні відбулося з цим телемостом? Віктор Медведчук з росіянами красиво поставили Зеленського на шпагат і змусили вибирати: дозволити телеміст і втратити західного виборця або заборонити — і остаточно почати вбивати свій найбільш численний електорат в центрі і на сході України.

Ми навіть не думали, що Президент так легко купиться. Купився, відразу. Тепер йому довелося піти на праве поле і західну Україну, де йому мало що світить, а кум Порошенко — Луценко, «випадково» цьому підіграв. У Медвечука п’ють шампанське, а не так далеко чути гуркіт обвалючогося рейтингу Слуги Народу

Leave a Comment

Your email address will not be published.