Мера Києва Віталія Кличко остаточно зливають з політичних процесів країни

Всі упустили одну важливу тезу, котру озвучив Глава АП Зеленського, Андрій Богдан у своєму інтерв’ю.

Адрій Богдан в інтерв’ю сказав, що розмірковує над тим, щоб розділити посади міського голови і голови Київської міської державної адміністрації, що фактично позбавить Віталія Кличка реальної влади.

Також він незадоволений роботою мера Кличка. Цей меседж, як сигнал, що Кличко будуть «зливати» і час Віталіка прийшов. Адже все що озвучує Глава Адміністрації Президента, теж саме він озвучує і в кабінеті у Президента, отже цей план реалізовуватимуть після виборів.

«Я не хочу, щоб в держбюджеті, в місцевому бюджеті крали», — сказав Богдан, відповідаючи на питання про намір поділу посад мера і голови КМДА.

Глава Офісу президента підкреслив, що є деякі домовленості про мера Києва і голову Київради, згідно з якими Кличко повинен продемонструвати чесну і продержавну позицію в економічних і політичних питаннях стосовно Києва, після чого буде прийнято рішення.

«Те, що відбувалося до цих пір, мені не подобається. Нібито вони зі Столаром посварилися і його видалили від виробничих процесів. Але всі ходять в один і той же офіс, в який раніше ходили і там нібито погоджують свої дії», — підсумував керівник ОП.

Leave a Comment

Your email address will not be published.