Ми не дамо Зеленському реалізувати його план знищення України — Олег Ляшко

З відповідною заявою народний депутат України Олег Ляшко виступив під час засідання Верховної Ради України.

«Російський реванш стукає у наші двері:

Пропозиція Кучми, який здав нашу ядерну зброю в обмін на пусті папірці, а тепер пропонує припинити стріляти у відповідь.

 Призначення переговорником у Мінську людини Януковича Лутковської, яка закрила офіс Уповноваженого з прав людини під час розстрілів на Майдані.

Ініціатива Зеленського провести референдум про дружбу з Росією і про НАТО, хоча курс на вступ до цієї організації визначено у Конституції.

І нарешті, заява Зеленського про те, що Росія не контролює бойовиків, яка повністю повторює мантри Кремля про «громадянський конфлікт на Донбасі».

Представники Зеленського разом із регіоналами і кумом Путіна в один голос розказують нам про мир. Та немає ні одної люди в Україні, яка не хоче миру. Але Зеленський веде нас не до миру, а до хаосу, поразки і повної капітуляції.

Ми не дамо Зеленському реалізувати його план знищення України і пропонуємо єдиний реальний спосіб досягти миру – дорогою перемоги — зазначив народний депутат України»

Російський реванш стукає у наші двері: — пропозиція Кучми, який здав нашу ядерну зброю в обмін на пусті папірці, а тепер пропонує припинити стріляти у відповідь. — призначення переговорником у Мінську людини Януковича Лутковської, яка закрила офіс Уповноваженого з прав людини під час розстрілів на Майдані.- ініціатива Зеленського провести референдум про дружбу з Росією і про НАТО, хоча курс на вступ до цієї організації визначено у Конституції. — і нарешті, заява Зеленського про те, що Росія не контролює бойовиків, яка повністю повторює мантри Кремля про «громадянський конфлікт на Донбасі». Представники Зеленського разом із регіоналами і кумом Путіна в один голос розказують нам про мир. Та немає ні одної люди в Україні, яка не хоче миру. Але Зеленський веде нас не до миру, а до хаосу, поразки і повної капітуляції. Ми не дамо Зеленському реалізувати його план знищення України і пропонуємо єдиний реальний спосіб досягти миру – дорогою перемоги.

Опубліковано Олегом Ляшком Пʼятниця, 7 червня 2019 р.

Leave a Comment

Your email address will not be published.