Мир на Донбасі й боротьба з корупцією – пріоритети повіреного у справах США в Україні

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор ключовими пріоритетами своєї роботи у Києві назвав деокупацію Донбасу і боротьбу з корупцією. Про це він сказав на пресконференції у Києві.

«З 2009 року я працював в американському Інституті миру, цей інститут займався певною роботою, що стосувалась України. Ми шукали можливості, щоб Росія вийшла з Донбасу. Поки я перебуваю в Україні, ми це вбачаємо ключовим пріоритетом і метою — щоб Росія пішла з Донбасу», — заявив американський дипломат.

Він також виокремив боротьбу з корупцією як ще один пріоритетний напрямок своєї роботи. Водночас, на запитання журналістів про те, чи в пріоритеті для США питання деокупації Криму, Тейлор відповів, що «Крим залишається в переліку пріоритетів для Сполучених Штатів».

За його словами, нині у США активно ведеться робота щодо визначення кандидатури посла в Україні.

«У Вашингтоні намагаються знайти постійного посла (в Україні — ред.). Для цього його треба номінувати, потім ця кандидатура має пройти затвердження в Сенаті», — зазначив дипломат.

Посол США в Україні Марі Йованович у травні завершила місію у Києві і повернулася на батьківщину. 19 червня до Києва прибув тимчасовий повірений у справах США Вільям Тейлор, який до призначення посла виконуватиме його обов’язки.

Leave a Comment

Your email address will not be published.