Митрополит Епіфаній провів зустріч з представниками націоналістичних організацій

Представники українських націоналістичних партій та організацій, що об’єдналися, зустрілися в Києві з предстоятелем Православної церкви України митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

«Націоналісти завжди виступали і боролися за створення Єдиної помісної Української православної церкви. Її існування — запорука незалежності України, духовної та інформаційної безпеки нашої держави в умовах війни з РФ. Саме тому розвиток української церкви і відстоювання її інтересів є одним із наших завдань як майбутньої фракції в парламенті», — йдеться в повідомленні, оприлюдненому в четвер у телеграм-каналі партії «Національний корпус».

Згідно з оприлюдненими в цьому самому повідомленні фотографіями, у зустрічі з предстоятелем ПЦУ з боку об’єднаних націоналістів взяли участь, зокрема, лідер партії «Національний корпус», позафракційний нардеп Андрій Білецький, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голова секретаріату ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, 7 червня предстоятель Православної церкви України Епіфаній виступив з ініціативою проводити зустрічі з ветеранами ООС на території Михайлівського золотоверхого собору в Києві. Про це повідомляється на сайті Міністерства у справах ветеранів.

За словами міністра у справах ветеранів Ірини Фріз, блаженнійший запевнив у цілковитій підтримці церквою діяльності міністерства щодо ветеранів, зокрема у сфері психологічної реабілітації та адаптації до мирного життя, і відзначив важливість співпраці в цьому напрямі.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.