Митрополит Епіфаній звернувся до українців

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав українців із Днем батька. Слова вітання він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні ми, українці, вперше відзначаємо День батька на державному рівні. Це свято – початок нової й гарної традиції в нашій країні, адже батьківська любов та підтримка важлива в житті кожної людини…. Вітаю сьогодні всіх, хто з гідністю та любов’ю виконує свою місію батька на цій землі. Нехай приклад Господа надихає вас у вихованні своїх дітей. Злагоди та тепла у вашому домі!», — підкреслив Предстоятель ПЦУ.

Як повідомлялося, в Україні сьогодні вперше офіційно відзначається День батька. Свято було встановлено указом Президента від 18 травня 2019 року «З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей…».

Раніше повідомлялось, що Почесний патріарх Філарет, який відмовився від Томосу і збирає собор для відновлення УПЦ КП, вже почав розсилати запрошення єпископам.

Філарет планує 20 червня провести у Володимирському соборі м. Києва т.з. «Помісний Собор УПЦ КП» та переглянути рішення Помісного Собору УПЦ КП від 15.12.2018, які відкрили шлях до об’єднання розділених православних у Єдину Православну Церкву України, наслідком чого стало отримання Томоса про автокефалію та визнання з боку Вселенського патріархату.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.