Михайло Добкін технологічно переграв кума Путіна — Віктора Медведчука

Народного депутата України від Опозиційного Блоку, Михайла Добкіна вчора не пустили в Росію.

Про це стало відомо на сторінці Добкіна в Facebook, де політик підтвердив інформацію користувача Станіслава Натанзона. «Михайла Добкіна тільки що не пустили в Росію. Український політик, депутат Верховної Ради хотів покататися на мотоциклі по дорогах Бєлгородщини. У Добкіна — російський Орден Дружби, якщо що», — написав він. «Ось такі справи. Але ми і не таке переживали! Прорвемося!» — відреагував Добкін.

Гарний технологічний хід зробив Добкін, котрий знав, що він не в’їзний в Росію, але він зробив з цього хороший собі піар та антипіар Юрію Бойко і «Оппозиційній платформі За Життя». Адже парадоксально, що людям, які хоч якось, але виступають за дружбу з Росією, забороняють туди в’їзд. Всі в курсі, що майже всім лідерам партії «Оппозиційний блок» заборонений в’їзд в Росію і зробив — це кум Путіна, Віктор Медведчук через свої зв’язки.

Технологічно це було зроблено, щоб показати проросійському електорату, що нібито Росія не довіряє українським «проросійським» політикам, а довіряє лише одному, Віктору Медведчуку та Юрію Бойко, яких всюди запрошують.

Leave a Comment

Your email address will not be published.