Між Заходом і Москвою розгортається боротьба за вплив на неоліберальну більшість — Мосійчук

Народний депутат України Ігор Мосійчук ввважає, що зараз між Заходом і Москвою розгортається боротьба за вплив на неоліберальну більшість в українському парламенті. Є сподівання, що окремі кандидати від різних політичних сил будуть цьому чинити спротив — таку думку він висловив під час ефіру на телеканалі Zik, котрий придбав близький до Віктора Медведчука, народний депутат України Тарас Козак.

Яке б рішення не ухвалив Конституційний суд, воно має бути виконано. Заклики до невиконання рішення суду — це руйнування інституцій держави. Якщо якийсь політик закликає не виконувати судове рішення, то в громадян виникає закономірне питання: чому тоді вони повинні за рішенням суду, наприклад, сплачувати штрафи?

Зараз йде передвиборча кампанія, яка налаштована на дві гри. Одна гра «Відкуси у Зеленського», а друга «Відкуси у Путіна». Ті хто літають в Москву, вони хочуть скористатись рейтингом Путіна серед певної кількості громадян України і відповідно отримати їх голоси. А інші гравці гри «Відкуси у Зеленького», заявляють про готовність «підставити плече», і створити коаліцію з Зеленським, в надії, що частина його електорату віддасть за них свої голоси. Щирості нуль! Що в тих, які в Москву літають, що в тих, які «підставляють плече».

Сьогодні лідер «Європейської солідарності» заявив, що він готовий вступити в коаліцію з «Слугою народу». Лише уявіть: мародер Порошенко, який клявся на стадіоні, що буде в опозиції, сьогодні вже налаштований створювати коаліцію з партією Зеленського.

Потрібно пам’ятати, що президент Зеленський, насправді отримав 30% підтримки українців. Тому що решта 43% були сформовані тими, хто жадав винести Порошенка. Партія Зеленського прийде до влади, але вона повинна прагнути не тільки якісної влади, але і якісної опозиції, яка не просто цькуватиме, а контролюватиме владу, конструктивно критикуватиме її дії.

Leave a Comment

Your email address will not be published.