Міжнародні військові навчання проведуть біля кордонів РФ

Восени на території Латвії планується організувати два великих міжнародних військових навчання, повідомляє агентство BNS з посиланням на латвійське Міноборони.

Так, з 23 вересня по 6 жовтня пройдуть спільні навчання Національних збройних сил (НЗС) Латвії та підрозділів іноземних збройних сил під назвою «Срібна стріла». Під час навчань відпрацьовуватимуться навички командування, планування та керівництво оборонними операціями.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи збройних сил Польщі, Словаччини, Словенії, Литви, Естонії, Латвії та дислокованої в Латвії бойової групи НАТО під керівництвом Канади.

З 28 жовтня по 10 листопада в Латвії відбудуться навчання НЗС і підрозділів іноземних збройних сил під назвою Furious Axe. Це тактичні польові навчання, в яких візьмуть участь підрозділи Збройних сил Латвії та дислокованої в Естонії бойової групи НАТО під проводом Великої Британії.

І в навчаннях «Срібна стріла», і в «Furious Axe» візьмуть участь приблизно по 500 іноземних військових. Проведення навчань ще має затвердити уряд.

Нагадуємо, президент Володимир Зеленський вніс зміни до положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України

Leave a Comment

Your email address will not be published.