Мосійчук: Пропаганда і нав’язування ЛГБТ ідеології, повинні бути заборонені на законодавчому рівні

Для мене, як і для більшості християн різних конфесій, содомія є гріхом. Кожен має право займатись чим хоче в стінах свого дому, але неприпустимо пропагувати це на вулиці, тим самим травмуючи психіку дітей — це моє тверде переконання, як батька трьох дітей — зазначив нардеп

Для того, щоб недопустити можливі напади на сторонників маршу, я звернувся до суду з проханням заборонити проведення подібних заходів в центрі Києва, і перенести їх в будь-яке інше місце, наприклад, на стадіон «Чайка». Такі марші повинні відбуватися в місцях, що не ображають честі і гідності моєї, й інших людей, які сповідують традиційні сімейні цінності.

Я маю право, щоб моїй дитині не руйнували психіку сенсом плакатів, зовнішнім виглядом учасників і проповідуванням речей, які суперечать християнській моралі, в якою я виховую дітей в своїй родині.

Україна має традиційне, консервативне суспільство, яке ніколи не проголосує за представників політичних партій, які легалізують содомію. Принцип демократії полягає у підкоренні меншості більшості. Та якщо секс-меншини все ж таки хочуть виборювати свої права, то нехай ідуть на вибори, наберуть 5%, пройдуть в парламент, вносять свої законопроекти, і можливо тоді парламент буде їх голосувати. Адже є конституція України, яка визначає, що будь-яка людина може боротись за свої права в мирний спосіб і шляхом виборів.

А нав’язувати будь-що ходінням по вулиці — це просто пропаганда, і аж ніяк не боротьба за права. При чому це пропаганда за гроші з іноземних грантів — легкий спосіб здійснювати зовнішнє управління країною. Саме тому ми ведемо боротьбу не з представниками сексуальних орієнтацій, а з пропагандою і нав’язуванням, що фінансуються з-за кордону. Це має бути заборонено на законодавчому рівні

Leave a Comment

Your email address will not be published.