Можлива зустріч лідерів чотирьох країн в Нормандському форматі буде проходити вже в зовсім інших умовах

Президент України Володимир Зеленський висловив надію, що через одну зустріч, в нормандському форматі, зустрінуться вже самі лідери України, Німеччини, Франції та Росії.

Володимир Зеленський: Нормандський формат не працював два роки. 12 липня була перша зустріч представників. Домовилися, що буде ще одна зустріч більш істотна. І через одну зустріч намагаються зустрітися чотири лідера. Це президент України, я, президент Росії Володимир Путін, Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон. Я думаю, так ми наблизимося до дипломатичного вирішення цього питання.

Можлива зустріч лідерів чотирьох країн в нормандському форматі буде проходити вже в зовсім інших умовах: буде обраний новий склад Верховної Ради України, яка на законодавчому рівні повинна буде закріпити необхідні умови виконання Мінських угод з боку України.

Важливим фактором буде вступ в прямі переговори з керівництвом невизнаних республік, що суперечить раніше озвученої Зеленським позиції: переговорів не буде. Останні висловлювання Президента Зеленського, як втім і всіх інших політиків в Україні, варто сприймати через призму виборчого процесу — п’ять днів до дня голосування на виборах до Верховної Ради України …

Leave a Comment

Your email address will not be published.