Мураєв викликає Бойка на телевізійні дебати по лекалам Зеленського

Лідер «Опозиційного блоку» Євген Мураєв пропонує керівнику «Опозиційної платформи – За життя» Юрію Бойку провести дебати «на будь-якому каналі, в будь-який день». Про це йдеться в оприлюдненому відеозверненні Мураєва.

«Юрію Бойко, я звертаюся до вас. Я знаю, чого ви боїтеся до тремтіння. Ні, це не «вишки Бойка» — в цій справі ви та прокурор Луценко цинічно переклали вину на своїх підлеглих. Ви боїтеся правди. Правди про вашу змову у Відні, яка зробила Порошенка президентом», — йдеться на відео.

Мураєв також заявив, що половина списку «Опозиційної платформи – За життя» — подільники» Петра Порошенка.

«Я викликаю вас на публічні дебати, щоб люди дізналися правду про вас і про те, чому ми ніколи не об’єднаємося з такими політиками, як ви і Порошенко. На будь-якому каналі, в будь-який день. У вас тиждень. Вибирайте місце і час», — сказав Мураєв.

Реакції Юрія Бойка на цей виклик поки що немає. Раніше півсотні народних депутатів подали позов до Конституційного Суду України з проханням визнати документ із законом про мову неконституційною. Аргументація позову – порушення, на думку представників «Опозиційного блоку» і «Опозиційній платформі — За життя», прав російськомовного населення.

Підпис під зверненням поставили члени різних фракцій і незалежні парламентарі: Олександр Вілкул, Євген Мураєв, Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Михайло Добкін, Сергій Ківалов, Вадим Рабинович, Тетяна Бахтєєва, Наталія Королевська, Юрій Бойко та інші.

Leave a Comment

Your email address will not be published.