МЗС підготувало жорстку відповідь ПАРЄ через рішення щодо Росії

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що відомство, яке він очолює, узгодило план дій у відповідь на рішення ПАРЄ повернути до свого складу представників Росії.

Про це Клімкін дав коротке інтерв’ю Українським новинам.

«Ми погодили план дій, ми зараз радимося, як тактично його імплементувати … Наприклад, делегація ПАРЄ не повинна бути спостерігачем на цих виборах. Я вважаю, що нам треба переглянути, яким чином ми далі будемо брати участь в різних палатах ПАРЄ, є ще кілька ідей, які ми погодили …. Це досить комплексний план, який повинен стати реакцією, причому жорсткою і дуже послідовною, на ту «зраду», яку Європа здійснила в контексті ПАРЄ», — заявив Клімкін.

Як зазначає глава МЗС, усі дії, пов’язані з відновленням членства Росії в ПАРЄ ніякого відношення до звільнення 24 українських моряків не мають.

«Це не пропорційно. Тобто, банально, ідея одне на інше розміняти — не відповідає тій логіці, якої усі дотримувалися (в ПАРЄ)», — підкреслив міністр.

При цьому він визнав, що в ПАРЄ обговорювалися різні варіанти звільнення моряків.

Нагадаємо, глава МЗС України Павло Клімкін записав відеозвернення у Facebook, в якому розповів про свої плани на найближче майбутнє. Так, за словами міністра закордонних справ, він змушений піти у відпустку, оскільки в даний момент може працювати тільки «упівсили». Крім того глава відомства підкреслив, що готовий дати собі перепочинок і в політичній діяльності.

Leave a Comment

Your email address will not be published.