На Майдані у Києві протестують проти реєстрації Шарія та Клюєва кандидатами в депутати

У вівторок, 2 липня, на Майдані Незалежності у Києві відбувається акція «Терпіти більше не можна». Про це повідомляє кореспондентка Inside.

Близько тисячі чоловік прийшли на Майдан з вимогою відмовити у реєстрації кандидатам у народні депутати проросійському блогеру Анатолію Шарію та чиновнику часів Януковича Андрію Клюєву.

Верховний суд постановив ЦВК повторно розглянути їхні кандидатури, а він вирішив не розглядати, в одразу зареєструвати їх», — зазначили активісти.

Водночас вони додали, що ані Шарій, ані Клюєв протягом останніх п‘яти років не проживали в Україні, тож за законом не могли бути зареєстровані кандидатами Активісти скандують «Ми втомились від лайна» та заявляють, що це попереджувальна акція.

Крім того, вони вимагають від майбутніх нардепів не створювати коаліції з «Партією регіонів», маючи на увазі депутатів, які туди входили. Додамо, що на акції сталося кілька сутичок та словесних перепалок через використання партійних символік. Цікаво, що навпроти місця проведення акції зібралися прихильники Шарія з червоними кульками.

Leave a Comment

Your email address will not be published.