На зустрічі «нормандської четвірки» Сурков переклав всі основні зрушення на осінь

Наші джерела повідомляють, що на зустрічі представників «нормандської четвірки» в Парижі (12 липня) була опрацьована дорожня карта. Досягнуто домовленості, що Німеччина і Франція стають гарантами виконання такого плану, а Росія контролює процес виконання Мінську на Донбасі.

Українська сторона принципово проти будь-якої участі кума Путіна Медведчука, що на руку Владиславу Суркову, а Європейцям все одно, головне процес повинен рухатися.

Росія поставила ряд умов для України, які вона повинна виконати перед зустріччю Президентів в Нормандські форматі. Сурков перекладає всі основні зрушення на осінь під новий парламент, котрий повинен проголосувати за зміни до Конституції України про особливий статус Донбасу. Також поки Україна не зробить крок по «Мінську», то зустрічі в «нормандської форматі» а тим пачче обміну не буде.

Для Владислава Суркова дуже важлива ця «гра». Якщо «Мінськ» почнеться виконуватися восени, то Сурков буде переможцем при пасивності на інших напрямках, а це додасть апаратної ваги в Кремлі. Ось чому в цьому прориві і в цій «грі» йому не потрібен посередник (Медведчук), він сам повинен довести гру, а це відкриває йому двері на інших напрямках. Навіть якщо провалиться Абхазія і Осетія.

Також наші джерела повідомляють, що в цей раз українська сторона зацікавлена ​​у вирішенні питання, а не просто приїжджала «відбувати час». Плюс європейці тиснуть, як на Україну так і Росію, одним обіцяють перекредитування, а іншим поетапне зняття санкцій.

Leave a Comment

Your email address will not be published.