Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення проведе позапланову виїзну перевірку телеканалу ZIK

Перевірка призначена через зафіксовану в серпні відсутність мовлення на супутнику: за результатами моніторингу супутникового мовлення ТРК МОСТ ТВ від 27 серпня 2019 року зафіксовано відсутність мовлення за параметрами, вказаними в ліцензії, що є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27 та пункту а частини першої статті 59 Закону України Про телебачення і радіомовлення.

Власником телеканалу ZIK є депутатт від Оппоплатформи Тарас Козак.

Раніше СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, за статтею про протидію законній господарській діяльності, що в кінцевому рахунку може загрожувати арештом майна телеканалу і передачею його іншому власнику.

Сьогодні Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення подала позов до суду про анннулювання ліцензії телеканалу NewsOne.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок про те, що розпочато кампанію з позбавлення Віктора Медведчука його медіа — активів: телеканалів NewsOne, 112 Україна і ZIK.

За інформацією джерел за справою щодо 112 Україна стоїть глава Офісу президента України Андрій Богдан, метою якого є отримання контролю над найбільш рейтинговим інформаційним каналом України і виведення його зі сфери впливу Віктора Медведчука.

Leave a Comment

Your email address will not be published.