Наступним кроком Медведчука буде «торпедування» теми Автономії Донбасу

Наше джерело з оточення команди кума Володимира Путіна Віктора Медведчука повідомляє, що наступним кроком буде «торпедування» теми Автономії Донбасу за темою «Мінського процесу».

Медведчук зараз перетягує на себе все інформаційне поле по темі Донбасу та миру. Безліч джерел повідомляють, що опрацьовується навіть поїздка Медведчука в Донецьк з українською делегацією та ОБСЄ. Все це покаже «налогодження діалогу та пріоритет Миру як порядку денного», а Медведчук буде як «миротворець». Головне завдання команди кума Путіна котре стоїть преде ними : перехопити ініціативу у Зеленського і утримати рейтинг «Оппозиційної платформи За Життя».

Наші джерела також надали нам весь розклад  вчорашньої прес-конференції Медведчука, Пушиліна та Пасічника: Медведчук їздив 7 червня на економічний форум в Санкт-Петербург, де крім офіційних зустрічей (зустріч з Медведєвим), зустрівся зі совїм кумом Путіним і виклав йому свій план та ідею по розкрутці теми «Мінську» і т.д .. Під цю ідею «випросив» обмін полоненими, котрих вчора презентував та привіз в Україну. За вказівкою від Володимира Путіна, Пушилін Денис та Леонід Пасічник зробили все що їм пріказали. Ось так Медведчук обійшов Владислава Суркова, котрий блокував такий розклад і організовував свій обмін через Адміністрацію Президента Зеленського.

Прес-конференція показала, що Пушилін і Пасічник сиділи як «весільні генерали», а все говорив Медведчук. Тільки в кінці Пушилін вирішив «застрахувати» себе і почав дякувати і хвалити Медведчука, як ефективного менеджера. Все це він зробив, бо розуміє, що його куратора Владислава Суркова можуть скоро зняти (бо у нього випробувальний термін), а своє майбутнє варто «застрахувати».

Leave a Comment

Your email address will not be published.