НАТО презентують одразу дві доповіді щодо України

На Парламентській асамблеї НАТО в Лондоні винесуть дві пов’язані з Україною доповіді.  Про це на брифінгу після зустрічі з Володимиром Зеленським заявила президентка ПА НАТО Мадлен Мун.

За словами Мун, на щорічному засіданні ПА НАТО в Лондоні будуть розглянуті дві доповіді щодо України. Також, Мун запросила на засідання асамблеї президента України Володимира Зеленського.

«Вже підготовлено два звіти, які будуть розглядатися на щорічній ПА НАТО в Лондоні, куди я також запросила президента Зеленського … щоб він звернувся до депутатів, коли будуть розглядатися ці доповіді», — заявила вона.

Мун зазначила, що доповіді будуть стосуватися ситуації з безпекою в Україні, а також питань антиросійських санкцій НАТО.

«Одна з них безпосередньо стосується України і ситуації з безпекою. Друга доповідь стосуватиметься санкцій, які застосовують проти Росії країни-учасниці НАТО», — повідомила голова асамблеї.

Крім того, Мун підкреслила, що вона готова всіляко підтримувати Україну.

«Ми готові підтримати Україну … якщо буде така можливість, ми готові здійснити поїздку на лінію розмежування, щоб власними очима побачити, що там відбувається … і донести це до парламентаріїв 30 країн-учасниць НАТО», — додала вона.

Нагадаємо, раніше Мадлен Мун виключила повернення російської делегації до складу Парламентської асамблеї НАТО. За її словами, країни-учасниці НАТО твердо вирішили не повертати Росію в асамблею.

Leave a Comment

Your email address will not be published.