«Не підтримувати Україну було б безвідповідально» — Рік Перрі

Сполучені Штати підтримують України на шляху до «економічної та іншої стабільності». Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі, виступаючи на міжнародній конференції у Словенії, повідомляє Reuters.

«Для нас не підтримувати Україну кожним відповідним доцільним можливим шляхом, було б безвідповідальним … Ми не дозволимо нікому вдаватись до примусу іншої країни, особливо, використовуючи енергетику в якості зброї. Це не відбудеться».

Перрі також прокоментував перспективу збільшення поставок американського зрідженого газу до регіону і висловив впевненість в тому, що зріджений газ є конкурентоспроможним на європейському ринку. «Навіть, якщо Росія захоче продовжувати субсидувати ціни на газ, у певний момент часу у них закінчиться газ, який вони зможуть субсидувати», — сказав Перрі журналістам.

Він наголосив на тому, що Сполучені Штати не підтримують кремлівський проект «Північний потік 2». «Ми вважаємо, що залежність від єдиного джерела енергії – це погано і саме це відбудеться з «Північним потоком 2″, і Європа сама бачить, що Росія відріже газ», — додав він.

Leave a Comment

Your email address will not be published.