«Немає підстав для повернення Росії в ПАРЄ» — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що у Парламентської асамблеї Ради Європи немає підстав для повернення російської делегації. Як повідомляє «Європейська правда», про це він заявив у Парижі на спільній прес-конференції із президентом Франції Еммануелем Макроном.

«Ми розмовляли про це з паном Макроном. Росія поки що не виконала нічого, що повинна була виконати. На мою думку, ми не можемо говорити про зняття санкцій, поки Україна не повернула повністю наш суверенітет. І санкції захищають суверенітет України. Для повернення Росії до ПАРЄ немає нічого під цим», — сказав Зеленський.

Нагадаємо, регламентний комітет ПАРЄ схвалив резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Цей крок може призвести до повернення російської делегації у ПАРЄ. Асамблея розгляне затверджений комітетом проєкт резолюції наприкінці червня. Раніше українські правозахисники застерегли від схвалення цієї резолюції та безумовного повернення російської делегації до ПАРЄ, оскільки Росія повністю нехтує вимогами організації.

Leave a Comment

Your email address will not be published.