Окружний адмінсуд про обшуки: НАБУ та ГПУ чинять тиск на суддів, робота паралізована

Окружний адміністративний суд заявив, що працівниками НАБУ та ГПУ здійснюється грубе неправомірне втручання в роботу.

Обшуки проходять в кабінетах суддів, канцелярії, інших приміщеннях, відбувається вилучення оргтехніки та документів, що унеможливлює проведення судових засідань, прийому та реєстрацій вхідних документів від відвідувачів суду.

«Слідчі дії проводяться за старим відомим сценарієм – на підставі ухвали суду (цього разу — Деснянського районного суду міста Чернігова) з порушенням територіальної підсудності справи. Клопотання про проведення обшуку було подано слідчим Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України до суду, який знаходиться в Чернігові. Крім того, слід зазначити, що вказаний структурний підрозділ ГПУ було утворено для розслідувань справ Майдану під керівництвом Горбатюка, а питання можливих правопорушень з боку суддів не відноситься до сфери компетенції цього Управління», — зазначили в суді.

В ОАСК додали, що обшуки тривають понад шість годин, судді та працівники апарату суду залишаються заблокованими, зв’язку з ними немає. Запланований брифінг ОАСК з приводу ситуації, що склалась, провести не вдалося.

Нагадаємо, у п’ятницю, 26 липня, співробітники Національного антикорупційного бюро України проводять обшук в Окружному адміністративному суді Києва.

Leave a Comment

Your email address will not be published.