Олег Ляшко запропонував президенту Зеленському зробити з МВФ те, що робив його герой у фільмі «Слуга народу»

У фільмі «Слуга народу» герой Зеленського послав МВФ під три чорти, а президент Зеленський каже про продовження співпраці з МВФ.

«Що таке продовження співпраці з МВФ? Це збільшення цін на газ, збільшення тарифів, це продаж землі іноземцям. Саме сліпе виконання вимог МВФ привело Україну до межі дефолту, про що зараз всі говорять. Із червня знову підіймають ціни на газ, хоча в усьому світі вони падають як раз на виконання меморандуму з МВФ».

«Я пропоную президенту Зеленському зробити те, що робив його герой у фільмі «Слуга народу». Якщо не послати МВФ, то хоча б переглянути умови співпраці з ним. Прийняти указ, яким скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ. Замість того, щоб обмежувати соціальні програми і прирікати людей на бідність і еміграцію — піднімати зарплати і пенсії. Я пропоную президенту Зеленському відмовитися від ідеї продажу землі іноземцям, бо продаж землі — це продаж України. Ми цього не допустимо!» — таку думку під час погоджувальної ради у стінах парламенту висловив скандальний нардеп Олег Ляшко

У фільмі «Слуга народу» герой Зеленського послав МВФ під три чорти, а президент Зеленський каже про продовження співпраці з МВФ. Що таке продовження співпраці з МВФ? Це збільшення цін на газ, збільшення тарифів, це продаж землі іноземцям. Саме сліпе виконання вимог МВФ привело Україну до межі дефолту, про що зараз всі говорять. Із червня знову підіймають ціни на газ, хоча в усьому світі вони падають як раз на виконання меморандуму з МВФ. Я пропоную президенту Зеленському зробити те, що робив його герой у фільмі «Слуга народу». Якщо не послати МВФ, то хоча б переглянути умови співпраці з ним. Прийняти указ, яким скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ. Замість того, щоб обмежувати соціальні програми і прирікати людей на бідність і еміграцію — піднімати зарплати і пенсії. Я пропоную президенту Зеленському відмовитися від ідеї продажу землі іноземцям, бо продаж землі — це продаж України. Ми цього не допустимо!

Опубліковано Олегом Ляшком Понеділок, 3 червня 2019 р.

Leave a Comment

Your email address will not be published.