Олександр Роднянський розповів, що думає про Зеленського

Колишній генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Роднянський упевнений, що Володимир Зеленський не стане кишеньковим президентом. Але і перевернути «шахову дошку» він не зможе. Про це він розповів в інтерв’ю «Медузі».

«Зеленський не кишеньковий президент. Він не може бути таким. Та й президенти не бувають кишеньковими — очевидно, сама по собі посада цього не дозволить. Люди, які вчора були на «ти» і плескали тебе по плечу, перетворяться в надзвичайно чемних і з хорошими манерами персонажів, які називають на імʼя й по батькові, які звертаються з питальними інтонаціями, які очікують схвалення сказаним ними словам. І тільки, може бути, найбільш близькі збережуть особливі стосунки, але теж не на людях. Все інше буде точно так», — зазначив він.

У той же час Роднянський сумнівається, що Зеленському вистачить сил на «повну зміну правил і шахової дошки». Тим не менш телепродюсер захоплений стійкістю нового президента, яку той показав у момент, коли його «обливали фекаліями».

«Його чекають страшні дні, місяці і роки. І чесно кажучи, йому не позаздриш, і я переконаний у тому, що нелюбов до нього ще навіть не починалася. Все відбудеться, і він зіткнеться і з жахливим нерозумінням, і, можливо, приниженням, і, ймовірно, образами. Все це ще попереду»,  уточнив він.

При цьому головною слабкістю Зеленського Роднянський назвав відсутність політичного досвіду. Також він уточнив, що не вітав шоумена з перемогою на президентських виборах.

«Ні, я не вітав, я не до такої міри близький, і жодним чином не намагаюся [зблизитися]. Я багато років керував каналом, який створював з колегами з нуля, а він там працював. Зрозуміло, що ми знайомі, от і все», — зазначив він

Leave a Comment

Your email address will not be published.