Олексій Чеснаков розганяє новий меседж Кремля про дружні стосунки Суркова з Медведчуком

Одіозний речник Владислава Суркова, Олексій Чеснаков майстер давати інтерв’ю, коли це потрібно. Особливо цікаво розібрати його виступ на цитати і проаналізувати виходячи з того, що він «не сказав».

Ось ця фраза Олексія Чеснакова нас здивувала: «У Суркова з Медведчуком давні добрі, робочі відносини. Вони не можуть конкурувати, тому що виконують різну роботу».

Відносини робочі — це правда, частково. Адже останніми роками вони працювали один з одним і з Порошенком.

От щодо роботи він злукавив. Медведчук і Сурков працюють на «одній загальній темі». Просто кожен зі своєю «дзвіниці», кожен хоче витіснити іншого і стати «одноосібним» гравцем від Кремля.

Такий «м’який підкат» означає тільки одне, — спробу піти на мирову з Медведчуком (цього може вимагати Путін). Медведчуку запропонують «другий номер» і курирування української внутрішньої теми, але грати він буде в команді Суркова.

Наше джерело вже повідомляє, що аргументи висуваються, що Медведчук в Раді все одно буде «весільним генералом» без реальних інструментів впливу на ситуацію, а Сурков щільно працює з Зеленським через Коломойського і Ахметова. Меседж простий, разом, зробимо більше, не заважаючи один одному, і кожен буде «в плюсі».

Дуже цікаво буде подивитися, чим це закінчиться.

Leave a Comment

Your email address will not be published.