Олігарх Коломойський вибудовує свою пірамиду владної вертикалі

Опальний олігарх Ігор Коломойський втілює свою мрію: стати «сірим кардиналом» української політики «.

Якщо ви помітили, зараз дуже добре прокачують тему Львова. Стоїть завдання номер один, прибрати мера міста Садового. Там зараз прям цілий «майдан» влаштувати хочуть з наметами і трешаком. Вчора був трешак: НацКорпус підконтрольний міністру МВС Арсену Авакову разом з іншими «вільними радикалами» добре і шумно працювали по Садовому, коли захоплювали міськраду. Все це було неспроста. Хто володіє Львовом, той володіє думкою Західної України.

Та й Ігор Валерійович Коломойський поставив собі завдання підім’яти під себе 5 топ міст країни. Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпро.

Якщо Одеса і Харків у нього в кишені вже, то за інші міста зараз буде «бійня». Філатову і Кличку варто приготуватися.

Стратегія Коломойського така: Знищити імідж всіх конкурентів, які стоять на шляху у його трьох потужних партій. А саме «Слуга Народу», «БЮТ», «Довіряй Справам».

Зауважте, як красиво розклав «сірий кардинал» Ігор Коломойський в різні кошики свої напрацювання.

БЮТ — електорат Західна Україна і Центр.

Довіряй Справах (мери міст) — Закарпаття, Південний Схід.

Слуга Народу — центристська партія, яка працює скрізь.

Також у Коломойського через міністра МВС Арсена Авакова є свої «тітушки» — це НацКорпус, Азов, НацДружіни + «найманці» або як їх називають «вільні радикали». Це різні особистості з інших угруповань, які за будь-які дії, особливо якщо вони добре оплачуються.

Висновок: Ігор Коломойський вирішив обіграти всіх і отримати монополію не в бізнесі, а в політиці, —  і він близький до реалізації цієї мрії.

Leave a Comment

Your email address will not be published.