«Опозиціна За Життя» Медведчука готується прийняти батл Мураєва

Наші джерела з оточення Бойка-Медведчука повідомляють, що вони опрацьовують варіант прийняття виклику на дебати, як вже прозвали наші ЗМІ — «дуелі опозиціонерів». Чекають поки нових соціологічних опитувань.

Швидше за все «дебати» пройдуть на NewsOne або ZIKу, зараз розглядають саме ці канали, як майданчик для ефіру. Політтехнологи опрацьовують стратегію.

Меседжі, котрі відпрацьовують для атаки: — Коломойський та його роль в 2014 році і подіях війни на Донбасі (також готується «чорнуха» з брендом Оппоблоку і висловлюваннями Ігоря Коломойського «, всі пам’ятають білборди ПриватБанку (здай сепаратиста отримай 10т исяч $)) — Бізнес співпрацю Ахметова (головний спонсор ОППО) та Порошенка.

Злив Ахметова на Президентських виборах під Порошенко — «Дружба» Кернеса і Грановського. Також Рабинович готовий злити інформацію про Мураєва: його бізнес і т.д.

Ще готують повністю для Мураєва «не дружню» аудиторію зі своїх експертів, котрі будуть бити по «старим» грішкам партійців Опозиційного блоку. (корупція і т.ін.) Останнє слово буде за Сергієм Льовочкіним і Віктором Медведчуком.

Якщо рейтинги підуть вниз, то буде прийнятий виклик, а якщо вони залишаться стабільними, то будуть тимчасово ігнорувати, хоча всі розуміють, що Опозиційний блок зробить цю тему своїм пріоритетом і буде постійно використовувати ці информаційні хвилі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.