Основне завдання більшості політичних аналітиків, зосереджених на Україні, зрозуміти наскільки Ігор Коломойський визначає порядок денний

Основне завдання більшості політичних аналітиків, зосереджених на Україні, зрозуміти наскільки Ігор Коломойський визначає порядок денний. Впливає він на президента чи ні. Чи може нав’язати свою позицію, або слід за лінією офісу Зе.

Нещодавно з вельми обізнаних кіл ми отримали Інсайд, стосовно того, що відбувається. Як відомо і Коломойський, і Зеленський стверджують, що після виборів президента жодного разу не зустрічалися, але розмовляли по телефону.

У нас інша інформація, але про це іншим разом. Так під час одного з таких розмов було визначено, що для того щоб не було зайвих доказів впливу Коломойського на поточну українську політику, основним каналом контактів між офісами стає Андрій Богдан. Нібито Зеленський так і сказав Коломойському — «ви так напористо лобіювали Богдана, що майже« прив’язали »мене до нього … так от тепер давайте він і буде приймати і розглядати ваші проблеми, а я буду займатися країною».

Як кажуть наші джерела, Коломойський тут же погодився. Він був упевнений, що це оптимальний і зручний канал і впливу, і обміну інформацією, і маніпулювання. Але так не думав Богдан. Він зрозумів, що йому вдалося, спираючись на страх дискредитації президента ізолювати його від впливу екс-приватівців. Богдан з радістю замкнув усі потоки інформації на собі і обрізав Коломойському (з його згоди) можливість спілкування з Зеленським. Але далі він виступив ще більш по-візантійськи. Він аж ніяк не бажав бути «слугою двох панів».

Тим більше його амбіції куди вище, ніж поточний пост. І Богдан став все рідше брати трубку з номера Коломойського, чим приводив останнього в лють … Кілька таких лютих перепалок навіть вдалося зафіксувати всюдисущому прослуховуванню, після чого Богдан попросив мінімізувати і цю лінію спілкування і став спілкуватися з помічниками Коломойського.

Природно, це дуже розлютило олігарха. У нього така кількість питань і пропозицій, що він потребував постійних консультаціях з офісом президента. Звідси гучна справа зі знаменитим листом про відставку і жорсткі натяки Богдана, що «помноживши на нуль» виконавчу, законодавчу і судову гілки влади, вони теж саме зроблять і з пресою …

Ви ж розумієте в город якого каналу цей камінь. І ці сімейні розбирання відбуваються в дуже відповідальний момент. Формується нова вертикаль, визначаються пріоритети, діляться потоки. Битва за Київ, облога Одеси, розборки з Дніпром, Львівські інтриги … І тут блокада. Довелося йти на компроміс.

Тепер встановлено новий статус-кво. Офіс Коломойського робить все, що може вирішити сам. Без опори на авторитет Банкової і прямі вказівки звідти. Ну а Офіс президента не заважає Коломойському демонструвати всесилля. І це не мало … Реально розповідаючи про те, що ти можеш все, ти можеш майже все. Головне, щоб в це вірили!

Leave a Comment

Your email address will not be published.