Партія «Голос» Святослава Вакарчука подала документи до ЦВК

Партія «Голос» Святослава Вакарчука офіційно подала документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) для реєстрації кандидатів на позачергових виборах Верховної Ради України.

«Ми, нарешті, зустрілися з Центральною виборчою комісією й офіційно подали документи для участі в парламентських виборах», — повідомляється на сторінці партії в соцмережі Facebook у п’ятницю.

Як повідомив заступник голови партії Ярослав Юрчишин, середній вік виборчого списку «Голосу» — 37,5 року.

«Це зрілість і енергійність водночас. Наймолодшому учаснику списку — 24 роки, найстаршому — 75. Вищу освіту мають 99% людей. Нові політики — 100% списку», — розповів він.

Відповідно до закону про вибори народних депутатів України, термін на висування політичними партіями кандидатів на членство у парламенті завершився 10 червня.

З 24 травня до 20 червня включно кандидати в народні депутати подають документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації, яка протягом п’яти днів має ухвалити рішення про реєстрацію кандидата або про відмову.

При цьому партії і кандидати до 8 липня зможуть відмовитися балотуватися і просити ЦВК про зняття з реєстрації. Раніше лідер партії Голос, музикант Святослав Вакарчук представив трьох перших донорів, які зробили внески на фінансування передвиборної кампанії його політсили. Про це повідомляє прес-служба партії.

У числі перших Голос підтримали: інвестиційний банкір, фахівець Dragon Capital з продажу боргових цінних паперів Сергій Фурса, регіональний президент Jacobs Douwe Egberts в країнах Східної Європи, Близького Сходу і країнах Африки Тарас Лукачук, екс-президент Київстару, засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петро Чернишов.

Leave a Comment

Your email address will not be published.