Партія Шарія має хороші шанси, щоб провести до Київради свою партію

За нашими джерелами вже зараз відомо, що вибори в Києві будуть, ймовірність 50%.

Зараз вирішують ще, будуть це просто вибори мера або відразу і Київради. Радимо багатьом бути на «низькому старті», щоб потім не виправдовуватися, що не встигли донести свої месиджі виборцю.

Шарій має хороші шанси, щоб провести до Київради свою партію. 21 липня його партія взяла 3.11% по Києву. Наші джерела повідомляють, що рейтинг партії Шарія в Києві близько 6-7% і має всі шанси на позитивну динаміку.

Шарію взагалі, щоб почати формувати свою команду і залучати більше людей коштує всього лише почати організовувати «Відео-форуми», на котрий отримують доступ активісти партії. Суть форуму повинна полягати в тому, щоб пояснювати людям, як можна стати успішним громадським блогером, на цьому заробляти і бути корисним своїй країні.

Першу частину робити, як навчальну, а другу частину форуму вільну (питання відповідь) і діалог з аудиторією. Також наповнювати захід іншими цікавими «фішками». Таким чином, Шарій зможе зібрати навколо себе величезну кількість блогерів-активістів, які, по суті, будуть провідниками партії. Тим самим охоплення аудиторії буде поступово збільшуватися.

Leave a Comment

Your email address will not be published.