Партія «Сила та честь» Ігоря Смешка провела з’їзд та висунула кандидатів на парламентські вибори

Партія «Сила та честь» Ігоря Смешка на своєму з’їзді у Києві офіційно оголосила про свій похід на позачергові парламентські вибори. Також оприлюднені прізвища першої десятки кандидатів.

До неї увійшли: Ігор Смешко, Олена Сотник, Рефат Чубаров, Іван Мірошниченко, Володимир Замана, Ольга Романюк, Андрій Гайдуцький, Ірина Сисоєнко, Володимир Тимошенко, Анатолій Макаренко

«Наша місія привести справжніх патріотів і професіоналів до всіх гілок влади. Туди повинні прийти ті, хто відразу зможе почати працювати в цьому законодавчому органі. Бо не буде жодної хвилини на навчання», – наголосив голова партії Ігор Смешко.

За його словами, «Сила та честь» є політичною силою консервативної демократії, яка «хоче бути гімном середнього класу України». На з’їзді партії також був присутній один із засновників Партії регіонів Володимир Семиноженко. У коментарі Радіо Свобода він зазначив, що теж іде по списку парії Смешка до Верховної Ради.

Серед присутніх був і Михайло Поживанов – екс-заступник міністра економіки та колишній народний депутат. Співаки Світлана і Віталій Білоножки також прийшли на з’їзд. Останній не відкинув того, що може балотуватися у Раду по списку Смешка (на мажоритарку «грошей не вистачає»), але поки що, каже, що таких пропозицій не отримував.

Журналісти Олеся Бацман та Дмитро Гордон, який є нині головою штабу партії «Сила та честь», у коментарі Радіо Свобода підтвердили, що в політику не мають наміру іти, а лише допомагають Ігорю Смешку, як доброму знайомому. Також Дмитро Гордон у коментарі СNN.UA зазначив, що радив Смешку «4-5 кандидатур» до списку. Зокрема, Рефата Чубарова та Олену Сотник.

Позачергові вибори парламенту України заплановані на 21 липня, відповідно до указу президента Володимира Зеленського. Цей указ оскаржують у Конституційному суді України. 11 червня велика палата КСУ планує перевірити указ Зеленського на відповідність Конституції.

Leave a Comment

Your email address will not be published.