Партія Слуга Народу буде формувати одноособну коаліцію

З оточення Ігора Коломойського нам повідомляють, що прийняли рішення формувати уряд самотужки, за рахунок мажоритарників! Захід Зеленського про те що він готовий говорити з Вакарчуком — це страховка якщо не вистачить голосів для одноосібного формування уряду

Так, за даними національного екзит-полу Слуга Народу набирає 125 мандатів по загальнодержавному голосуванню, та за нашими данними поряд 75 мандатів у мажоритарних округах.

Тому завтра не падайте в непритомність, коли будете чути прізвища монстрів, олігархів і важкоатлетів, які програли вибори «зеленим шмаркачам» Зеленського.

Основними претендентами на посаду прем’єр-міністра на даний час є Андрій Коболєв (голова правління НАК Нафтогаз), Юрій Вітренко (директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України) та Олександр Данилюк (екс-міністр фінансів, секретар РНБО).

Думаємо, що після такого результату Медведчука чекає дуже теплий прийом у кума (Путіна). Його попередник, одногрупник по МГУ, в ті часи президента Медведєва — Макс Скажений (Курочкін) теж так обдурив росіян (Медведчук, до речі, вже другий раз кума надув) на виборах 2006 року, після чого полетів виправдовуватися в Москву, був видворений звідти ФСБ, а через пару місяців був посаджений Ющенко і вбитий на виході з суду людьми Корбана …

А у штабі Оппощзиційного блока вважають, що проект Шарія запустив Кремль, щоб відібрати голоси у них. Мураєв і Вілкул сильно злі на Шарія, їм здається дивним обставина такої сильної піар кампанії і ресурсу витраченого на рекламу. Вони порахували, що витрати склали 6-7 млн. $, А такі гроші могли дати тільки в Москві.

Leave a Comment

Your email address will not be published.