Партія війни в Україні фінансує завдання не дати Зеленському домогтися миру в Україні

Як ми писали раніше завдання  екс-влади зробити якомога більше «гидот» майбутній влади в особі Зеленського і його майбутній коаліції.

Так Сироід вже зараз заявила, що «Самопоміч» подасть до Конституційного суду Звернення про «неконстітуційності» закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей» і закону «Про недопущення переслідування і покарання осіб — учасників подій на території Донецької та Луганської областей «. Простими слова виступають проти Автономії Донбасу і Амністії, все те що підписав Порошенко в Мінських угодах.

Питання чому вони всі мовчали весь цей час, думаємо не варто ставити тепер ясно. Наше джерело повідомляє, що Самопоміч, яка пролітає всюди, у такий спосіб намагається виторгувати собі хороші місця в майбутніх кабінетах уряду або в регіонах. Також стоїть завдання не дати будь-якими способами Зеленському домогтися миру в Україні. Це фінансує партія «війни» в Україні. До речі в продовженні хаосу в Україні зацікавлені буквально всі навколо, але кожен переслідує свої інтереси. Наприклад Кремль і Мінськ в особі Лукашенка теж мають свої чисто політичні інтереси.

Адже в експертному співтоваристві ходили наполегливі чутки, що з Зеленського робитимуть зразок нової політичної еліти для всіх країн СНД, а саме для РБ і РФ, щоб цей «зразок» дискредитував себе ще на самому початку і не був небезпечний, йому створюють такі умови.

Буквально до 2020 року якщо у Зеленського нічого не вийде його рейтинг катастрофічно піде вниз, що буде вигідно всім гравцям. Це створить новий фундамент для протестів і перевиборів в Україні, а в Кремлі, як завжди будуть показувати Україну, як «зразок» невдахи, котра побігла за безкоштовним сиром в мишоловку.

Leave a Comment

Your email address will not be published.